Szczotki Olivia Garden

Którą szczotkę Olivia Garden wybrać do swoich włosów?

Szczotki Olivia Garden to szeroka paleta różnorodnych modeli, które idealnie dopasują się do rodzajów i potrzeb naszych włosów. Codzienna pielęgnacja włosa odgrywa niebagatelne znacznie, przyczyniając się bezpośrednio do ich kondycji. Czym kierować się podczas wyboru idealnej szczotki? Jaki model wybrać by perfekcyjnie spełniał nasze oczekiwania? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Szczotka Olivia Garden – szeroki wachlarz dostępnych modeli

Szczotka do włosów Olivia Garden nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Chociaż mogłoby się wydawać, że dobór odpowiedniego modelu szczotki to sprawa drugorzędna, nic bardziej mylnego. 

Szczotka z włosia dzika Olivia Garden będzie najlepszym wyborem dla czesania włosów na sucho. Doskonale będzie rozprowadzać na całej długości włosów sebum, dzięki czemu wyeliminujemy problem przetłuszczania się włosów u nasady. Taki model szczotki Olivia Garden sprawi, że nasze włosy będą wydawać się gładsze i bardziej odżywione. Włos dzika domyka łuski włosów i jednocześnie doskonale je nabłyszcza. Szczotki prócz krótkiej szczeciny z włosia dzika mają także długie igiełki zakończone kuleczkami, co pozwala na idealne rozczesywanie włosów bez ich nadmiernego ciągnięcia i wyrywania.

Szczotka Olivia Garden którą wybrać?

Skoro już wiemy, że włos dzika to najlepszy produkt do codziennej pielęgnacji naszych włosów na sucho, szczotka Olivia Garden dzieli się na kilka rodzajów. Wyróżnić możemy:

– szczotka Olivia Garden finger brush do czesania na sucho oraz na mokro,

– szczotka Olivia Garden ceramic + ion supreme boar,

– szczotka Olivia Garden ceramic + ion supreme combo,

– szczotka Olivia Garden healthy hair,

– szczotka Olivia Garden istyle.

Jak widać, wybór jest bardzo szeroki. Znaczenie ma również fakt, czy poszukujemy szczotki do czesania włosów na sucho, czy też na mokro. Wszystko zależy przede wszystkim od naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Szczotki Olivia Garden do czesania na sucho czy na mokro? 

Szczotka Olivia Garden finger brush do czesania na sucho występuje w trzech rozmiarach: small, medium i large. Przeznaczona jest do rozczesywania i masażu. Jeśli wybierzemy model Ceramic + ION Supreme Boar, wówczas otrzymamy model wykonany wyłącznie z włosa dzika. Ten rodzaj  przeznaczony jest  do włosów cienkich, przetłuszczających. Model Ceramic + ION Supreme Combo wzbogacony jest o igły z właściwościami antystatycznymi, co pomaga w dokładnym ułożeniu włosów. 

Chcąc czesać włosy na mokro, warto wybrać modele wykonane tylko z tworzywa sztucznego. Bambusowy model Healthy Hair przeznaczony jest do włosów długich i gęstych. Grube igły stymulują porost włosów. Można wybrać także model z otworami wentylacyjnymi ułatwiającymi suszenie. 

Modele z serii Istyle wyposażone we włosie typu Memory-Flex, przeznaczone są do włosów krótkich czy cienkich. Korpus szczotki dopasowuje się do kształtu głowy. Można używać ich także do rozprowadzania maski czy odżywki na mokrych włosach. Szczotki Olivia Garden spełnią najbardziej rygorystyczne wymagania. Przekonaj się o tym osobiście!. 

Zostaw komentarz!